Lokalizacja

Katowice, Słowackiego 12

mobile logo

VIGO Kombucha


VIGO jest naturalnym antyoksydantem, reguluje trawienie, wspomaga układ odpornościowy, posiada działanie detoksykujące. VIGO to świetna alternatywa dla wszystkich sztucznych lub wysoko słodzonych napojów gazowanych.

VIGO to napój herbaciany na bazie kombuchy – grzybka japońskiego, wykorzystywanego w medycynie naturalnej już od tysięcy lat. VIGO ma rewelacyjny, bardzo orzeźwiający choć nietypowy smak, ale przede wszystkim jest fabryką zdrowia! Tworząc VIGO, wykorzystano tylko składniki naturalne.

Kombucha, która jest głównym składnikiem napoju, to grzyb herbaciany pochodzący z Azji. Jest znana od ponad 2000 lat i od wieków wykorzystywana w medycynie naturalnej ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne, oczyszczające i wzmacniające organizm. Można ją pić rano – jako poranny pobudzacz, w ciągu dnia – jako zastrzyk dodatkowej energii oraz wieczorem – jako oczyszczający koktajl.

Jesteśmy dystrybutorem VIGO na terenie południowej Polski – jeśli chcesz mieć ją w swoim lokalu, napisz na adres bistrowege@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu 533 739 595.